To je reklama? Nevadí

Když se řekne reklama, tak každého hned napadne televize a otravné reklamní vsuvky, které zcela zničí bezproblémové sledování napínavého filmu. Bohužel, majitel společnosti si zaplatil a tak je povinností jeho reklamu na produkty zveřejnit mezi širokou škálu sledujících televizní programy. Není divu, že to zrovna není ten nejoblíbenější způsob. Daleko nenásilnější forma je například potisk reklamních předmětů a to už je celkem jiná záležitost. Propisky, hrnečky, placky, nálepky, samolepky, reklamní textil a mnohé další předměty, které plní nejen reklamní kampaň, ale zároveň poslouží i praktickým způsobem, to je úplně jiná melodie pro naše uši i oči. Tady reklama nikomu nevadí.

tričko s potiskem

Praktické využití je vítáno

Skvělým produktem je reklamní textil Promotextile, který je skutečně velmi kvalitní výroby, dobře se nosí a také je v nabídkách různých barev i velikostí. Podle provedených střihů se dají taková reklamní trička nebo mikiny, případně jiné kousky oblečení použít pro všechna pohlaví i věkové kategorie. Navíc tyto produkty se skvěle nosí a mají i uplatnění jako pracovní část oděvu. Cena je skutečně luxusní a při větším odběru je možné dojednat ještě i lepší cenovou relaci.

žena v pracovním

Proč si nakoupit kvalitní trička za skvělou cenu?

  1. Lze je uplatnit jako pracovní oděv na pracovišti, což má za následek to, že každý příchozí bude vědět, že právě tento pracovník je zaměstnanec společnosti.
  2. Provést potisk triček s logem firmy nebo společnosti a rozdávat je jako bonus za odměnu v soutěžích, prezentacích produktů či při jiných příležitostných akcích.
  3. Odměna za větší nákup zboží, kdy opět textil bude s potiskem reklamy a loga.

Reklamní textil může posloužit i na různých táborech nebo v klubech, kdy kvalitnímu provedení textilie nebude vadit žádný potisk ani tou nejmodernější technologií. Možností využití je skutečně mnoho, ale pravdou je, že stejně trika jsou nejoblíbenějším kouskem oblečení, tudíž v tomto případě se s nákupem kvalitních triček nic nezkazí. Své uplatnění naleznou v každém případě.

Podobné příspěvky