Silvestrovské oslavy se blíží!

Zejména mladší ročníky řeší více Silvestra než nějaké Vánoce. Největší párty v roce s přáteli je pochopitelně zábavnější než sezení u stromečku s pleteným svetrem od babičky v ruce. Ostatní zase na tento přelom roku moc nedají, udělají pár chlebíčků, koupí šampaňské a čekají u televize na půlnoc, aby si ťukli a šli spát. Jak jste na tom vy?ohňostroje a číslice 2020.jpg

  • Organizátor

Sotva vystřízliví z oslav, už přemýšlí, co by příští rok mohlo být lepší. Zdá se to skoro jako posedlost dokonalou oslavou, kterou zorganizuje. Už od léta řeší letenky do Paříže nebo chatu na horách, a rozčiluje se nad tím, že nikdo není schopen svou účast přislíbit nebo rovnou odmítnout. Chce mít vše včas připravené a dokonalé. Svým způsobem je to jistě zodpovědné, protože zejména zahraniční pobyty v hlavních městech se musí zařizovat dost dopředu. Jinak riskujete to, že nebude žádný hotel volný, možná se do dané destinace ani nedostanete, jelikož i míst v letadle nebo autobuse je omezená kapacita. Na druhou stranou kamarád organizátor je hrozně otravný. Sakra žije vůbec ten člověk jiný život než, že vymýšlí dokonalou párty?!

  • Nápady na poslední chvíli

Tenhle člověk, se jeví jako organizátor, ale je na to moc líný. Jeho sliby, že vše zařídí a bude to super, se rozplynou v prach. Když se ho potom zeptáte, jakou chatu zamluvil a kam se jede, řekne, že ještě neví a nakonec skončíte ve své tradiční hospůdce, kde se sházíte pravidelně. No co, mohlo by to být lepší, ale i horší alespoň budete s těmi, co vás mají rádi.dvě skleničky vína.jpg

  • Pasažér

Většinou nic nenamítá, je rád, že vše za něj někdo zařídí. Pro to organizátorovi do ničeho neklá. Potvrdí svou účast a má klid. Váží si člověka, který vše vymyslí, protože tohle úsilí je jemu samotnému cizí.

  • K někomu se přidám

Typické přísavky. Ať se jedná o cokoliv, nic neřeší a na poslední chvíli hledají, kde kdo onemocněl nebo zrušil svou účast a nenápadně se dostat na co nejlepší oslavu. Většinou se jim to podaří.

  • Raději zůstanu doma

Tyto oslavy vám nic neříkají nebo jste jen prostě názoru, že oslavovat si můžete kdykoliv v roce a nepotřebujete k tomu kolonku v kalendáři. Tradičně chlebíčky a šampaňské, televize nebo nějaká společenská hra s pár přáteli.

Podobné příspěvky