Pravidelná péče o naše bazény

Máte doma bazén? Mít bazén je opravdu příjemné. Kdykoliv, když budete chtít, můžete vyjít ven, zaplavat si v osvěžující vodě nebo jen tak relaxovat na lehátku. Můžete plavat, dovádět s dětmi, odpočívat a relaxovat nebo trénovat, třeba i potápění. Hlavně, že máte hlavu pod vodou. Na vodu si totiž každý musí zvyknout. Někdo má rád, když si do bazénu vleze a jenom odpočívá při kraji. Nechává na sebe svítit sluníčko a paprsky ho pěkně opalují, jiní dávají přednost dětem a radovánkám s nimi. Hraní, dovádění, stříkací pistole, různé hračky, nafukovací labutě, lehátka, kruhy, to všechno samozřejmě k vodě patří a to i v případě, že se to týká zahrady.

nohy voda

Nadzemní typ nebo ten zabudovaný, je to jedno, pokud to budeme brát z hlediska údržby a čistoty vody.
Pravidelná péče o vodu je totiž to nejdůležitější, abychom se i další dny a týdny mohli koupat a užívat si vodní radovánky nebo relaxaci na lehátku v bazénu.

Z těchto důvodů nesmíme zapomínat doplňovat potřebný chlor, zjišťovat pH, zajistit, aby se ve vodě nemnožily bakterie a řasy. Zelený nebo nažloutlý odstín jistě není tím pravým.

dítě voda

Ještě nevíte, čím budete vodu udržovat v čistotě? Postavili jste si bazén a teď váháte? Nemusíte se obávat, všechny nedostatky napraví bazénové tablety 5v1 Chlorito.cz.

Účinkují hned několika způsoby, takže si nebudete muset dělat s ničím starosti. Doplňují potřebný chlor, čistí vodu, dezinfikují, udržují správné pH vody, eliminují tvorbu řas, bojují proti škůdcům, bakteriím, mikrobům a dokonce vločkují nečistoty.

Aplikace je navíc velice jednouchá, snadnější už to snad být ani nemůže.

Přípravky 5v1 jsou velice oblíbené, zejména proto, že udržují hned několik vlastností vody pod kontrolou. Díky tomu nemusíme doplňovat pět různých přípravků, ale stačí pouze jeden, který zajistí vodu v bazénu čistou, průzračnou a především „zdravou“, abychom se každý den po dobu skvělé teplé sezóny mohli koupat.

Podobné příspěvky