Úniková hra v Hradci Králové

Hledáte nějakou zábavu, kterou si můžete užít s kamarády či rodinou? Pak je tu skvělá příležitost v podobě únikové hry, která je plná dobrodružství.

Úniková hra v Hradci Králové

Výjimečné dobrodružství

Společné zážitky s rodinou či kamarády jsou velmi cenné, a proto bychom měli využít každé příležitosti a trávit čas společně a pořádně si ho užít. Problém nastává v tom, aby se všichni domluvili, a hlavně vymyslet nějaký program, protože jistě by nikoho nebavilo se jen tak scházet a nic nedělat. A proto je na místě vymyslet nějakou zábavu, která bude všechny bavit, a hlavně si ji užijí.

útěk pryč

Už si nad takovým hledáním nemusíte lámat hlavu, protože přesně pro takové příležitosti je tu úniková hra Hradec Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/, přičemž zde je potřeba opravdu sehraný kolektiv, aby vyřešil všechny hádanky a dokončil celou hru do časového limitu. Místy se rozhodně zapotíte, protože hádanky nejsou úplně lehké, ale pokud budete spolupracovat a snažit se, tak jistě vše zvládnete. Pokud se zrovna nezadaří, tak nemusíte být vůbec zklamaní, protože přeci můžete si sem zajít ještě mnohokrát, a to třeba zase s jinou skupinou, což už je pouze na Vás.

Dva typy her

Kolik lidí musí mít jedna skupina? Celkové týmy mají po dvou až pěti lidech, kdy se může jednat o rodinu, kamarády a třeba o pracovní kolektiv. V každém případě si totiž zlepšíte týmovou spolupráci, která je nesmírně důležitá pro společné fungování. Hodí se to hlavně u kolegů, protože ve firma stojí na tom, že lidé dělají dobře svou práci, a hlavně umí dobře spolupracovat, protože to dělá dohromady fungující kolektiv.

poslední hádanka

Právě úniková hra jej stmelí a naučí fungovat na plno i za krizových situacích. Můžete zvolit dva typy her, přičemž jedna nese název Samara a druhá Dvojitý agent, přičemž každá má propracovaný příběh a spoustu hádanek, takže záleží na Vašem vkusu, po které sáhnete. Ceník se pohybuje od 1 000Kč, přičemž také záleží na tom, kolik lidí je ve skupině. Zároveň pokud nevíte, co dát někomu blízkému či známému k narozeninám, tak uděláte obrovskou radost právě darováním poukazu na tento zážitek.

Podobné příspěvky