Netradiční vánoční večírky

Vánoce a hlavně jejich přípravy jsou často spíše stresujícími. Ať doma v rodinách, tak i ve spoustě zaměstnání. Nejvíce se to týká profesí, kde je činností, prodej, je jedno jestli internetový nebo přímo na prodejně, také skladníci mají napilno, kurýři nestíhají rozvážet balíčky a všude řádí chřipka, takže lidí na práci není ani dostatek.
několik ohňostrojů
Za pilnou práci by samozřejmě měl zaměstnavatel své věrné náležitě odměnit. Nekonečná dřiny a neustále přesčasy bývají odměňovány od vitamínových balíčků, přes materiální odměny až ke třináctému platu. Důležitou odměnou by mělo být předvánoční posezení, které pořádá většina firem. Zde se zaměstnanci sejdou, odpočinou si a v klidu promluví a sdílí společně adventní čas.
Toto posezení může být velmi tradiční a to ve stylu slavnostní večeře s kolegy, poté popíjení. Koná se většinou v nějaké restauraci nebo je zajištěn catering přímo do sálu ve firmě. Kde je kolektiv mladší jídlo se i vynechává a zbývá více peněz na alkoholické nápoje. Pořád je to dost podobné, co takhle udělat něco méně tradičního a nechat zážitek ve vzpomínkách většiny zúčastěných? Posezení a popíjení se určitě vyhnout nechceme, ale co zkusit něco navíc?
Plavba na lodi
Švédské stoly, hudba a plujete přitom po řece. Sice může být trochu zima, ale určitě si to užijete a nezapomenete na to.
Bowling
Tahle hra je už skoro klasika, ale udělat si týmy a jít si jí zahrát s kolegy před Vánoci a pořádně se u toho zasmát a zapomenout na starosti. To zní fajn.
Tep factor
Jinak řečená česká hra pevnost Boyard. Je to týmová hra, kde každý člen je důležitý. Většinou se používá ke stmelení kolektivu a učení spolupráce. Proč to nezkusit jako skvělou zábavu a prostě si to užít. A pohyb nám prospěje víc než drink.
Laser Game
Běhat s pistolkami a trefovat své kolegyně, určitě vás to vrátí do dětských let a odpočinek od stresu je zaručený.
Únikové hry
Nový trend, který se rychle uchytil a únikových místností se otevřel nespočet po celé republice. Často bývají hororové nebo nějak nadpřirozené a pomocí spolupráce s ostatními se z dané místnosti musíte dostat ven. Pokud se nebojíte rádi, jsou i jiné typy jako akční nebo dobrodružné.
 dvě sklenice se šampaňským
Na výběr je mnoho možností pro „akčňáky“ i „ležáky“, hlavně si svůj večírek užijte a zapomeňte chvíli na práci. Veselé Vánoce!

Podobné příspěvky