Sečení trávníku bez obtíží

Vhodná sekačka

Takové zahrady patří mezi oblíbený typ pozemek a není nic výjimečného, že si je pořizují i mladí lidé. Zároveň je potřeba pamatovat na to, že kromě místa na odpočinek je to také jistá starost, protože si vyžaduje určitou péči. Záleží na tom, jak velká je a co všechno na ní máme. Je pravidlem, že na ní bývá trávník, který je potřeba jednou za čas posíct. Podle rozlohy bychom měli mít vhodnou sekačku. Na nějaké menší plochy postačí elektrická, která je levnější, ale nevýhodou je, že s sebou taháme stále kabel.

benzínová sekačka

Akumulátorová je dražší a na větší plochy, akorát je zapotřebí nezapomenout nabít si baterku. Dnes se často propaguje nějaký set strojů, který funguje na jednu baterii. Získáme tím multifunkčnost, akorát baterie něco stojí. Jako poslední máme benzínové sekačky, které mají slušný výkon a nemusíme řešit nějakou elitní elektřinu. S kvalitní sekačkou této kategorie můžeme zvládat i větší plochy a těšit se z dlouhé životnosti.

Rozsáhlé plochy

Kromě zahrad tu však dále máme mnohem větší pozemky jako jsou louky, kde tráva dosahuje vyšší výšky. Kdybychom ji měli všechnu posíct třeba motorovou kosou, tak by nám to zabralo opravdu hodně času. Proto se využívá techniky jako jsou traktory, protože ty si s takovou práci hravě poradí a mnohem rychleji. Jestliže nemáme potřebnou techniku, tak to ničemu nevadí, protože si můžeme objednat sekání trávy Liberec. Pro představu zvládají pozemky až o rozloze 5 000 metrů čtverečních.

traktůrek na trávu

Nevadí, že trávník nebyl správně udržovaný, protože profesionálové si s ním poradí. Kromě klasického sečení se věnují také mulčování, které dodá půdě živiny a nemusíme řešit, kam s posečenou trávou. Samozřejmě konkrétní požadavky záleží na konkrétním zákazníkovi. Firma poskytuje různé druhy sečení různou technikou, takže dosáhne požadovaného výsledku. Sečení trávy Liberec je tedy v této oblasti solidní firma, která se o Váš trávník skvěle postará.

Podobné příspěvky