Nemarněte čas s marnými dietami, vsaďte rovnou na tu pravou!

Možná i vy patříte k těm, kteří se bezhlavě vrhají na jednu dietu za druhou, ale výsledek, po kterém toužíte, se ne a ne dostavit. Zkrátka vaše tukové polštáře se vás drží jako klíště, a pokud už přece jen nějaký ten kilogram shodíte, tak stačí pár měsíců a nemilosrdný jo-jo efekt vám ho opět vynahradí. A přitom je jasné, že i vy byste chtěli vypadat dokonale, když už ne tak jako dívky z plakátu, tak alespoň jako většina populace s průměrnou váhou – vždyť i to může být pro mnohé lidi zdánlivě nedosažitelný cíl.

diety

Zkuste na to jít jinak – chytře. Zkrátka si zvolte takový postup, který je léty prověřený a je jisté, že funguje. Jisté je to třeba už proto, že pomohl k úspěchu celé dlouhé řadě lidí, kteří toužili zhubnout přesně tak jako vy. A právě taková je cyklická ketogenní dieta. Její úspěchy jsou lékařsky doložené, a pokud se budete pevně držet doporučeného postupu, tak je jisté, že s ní budete slavit úspěchy i vy, ať už máte libovolně velikou nadváhu.

Princip této diety tkví ve správném jídelníčku. Ale nemusíte se obávat, že by vás chtěl někdo mučit o hladu či pouze o vodě. Můžete se stravovat stejně vydatně jako dříve, pouze musíte volit ta pravá jídla, která vám umožní zhubnout. A tato jídla by měla být bohatá na bílkoviny, a naopak chudá na sacharidy a tuky.

ztráta tuku

Z běžně dostupných jídel byste svůj jídelníček sestavovali jen těžko, ovšem když využijete speciální nabídky předem připravených jídel bohatých na bílkoviny, tak plně uspokojíte své chutě, a navíc tak ušetříte mnoho času s přípravou podobných jídel. Dokonce do svého denního programu nemusíte zařazovat přemíru sportovních aktivit. To je dáno tím, že bílkovinná dieta ochrání vaši svalovou hmotu a zbaví vás nevzhledných tukových polštářů. Díky ní vás tak neohrozí jojo efekt, neboť kalorie budete po ukončení diety spalovat ještě mnohem efektivněji, než dříve.

Podobné příspěvky