Jak vyznat své city?

Není lepší způsob, jak přesvědčit ženu o svých citech k ní, než velkým romantickým gestem. Po celoroční tvrdé práci si vezměte týden volna a vyrazte na romantický pobyt či výlet, ať už v létě nebo v období vánočních svátků . Vše předem naplánujte, zarezervujte pokoj v hotelu, romantickou večeři při svíčkách, masáže pro dva a pak už se věnujte jen a pouze své partnerce.
polibek u lavičky.jpg
Pokud jsou vaše finanční možnosti poněkud omezené, není nutné hned plánovat týdenní zájezd. To hlavní, co žena nejvíce ocení, je, že budete hledat způsob, jak jí udělat radost. I takové společně strávené odpoledne ji jistě potěší. Zkuste se podívat ve svém okolí, kam byste mohl svou milovanou vzít. Relaxace v solné jeskyni, saunování a vířivka, zajímavé divadelní představení, výstava, kino nebo jen večeře v nově otevřeném podniku? Možností je spousty, stačí jen hledat.
Říci „miluji tě“ můžete i během obyčejného všedního dne plného starostí, o to krásnější vaše vyznání bude. Tato dvě slůvka můžete také poslat esemeskou či napsat romantický mail, který sice nemá takové kouzlo, jako když žena vyznání slyší, ale na druhou stranu taková zpráva hned udělá den krásnější.
pár se drží za ruce.jpg
Muži svou lásku často vyjadřují nepřímo, např. drobnými gesty. Kupte své milé květinu, jen tak, i když nemá narozeniny, svátek, ani nemáte výročí. Nebo jí jen cestou domů sežeňte její oblíbený časopis nebo kupte ovoce, které má ráda. I taková maličkost pro ni bude znamenat hodně.
„Miluji tě“ může být také zakódováno ve větách, které své ženě říkáte. Například „Jeď opatrně.“ „Napiš mi, až dorazíš.“ „Není ti zima?“ nebo „Já ti tu tašku ponesu.“ Starostlivý muž je milující muž.
Pokud stále tápete a přemýšlíte, jak nejlépe říci své ženě, že ji milujete, pamatujte, že mnohdy stačí i maličkost. Nejhlavnější je, že vaše vyznání bude od srdce.

Podobné příspěvky