Jak si usmířit ženu?

Podařilo se vám jakýmkoliv způsobem naštvat vaši manželku, přítelkyni, matku, dceru či jakoukoliv ženu a teď toho všeho litujete? Pokud je přesně tohle váš případ, nemusíte věšet hlavu. Věřte nám, že zcela určitě nejste jediný muž na světě. Nicméně nabízí se zde otázka, jak z toho všeho ven? Jak a čím si správně udobřit ženu, která s vámi odmítá komunikovat? Pokud nevíte, zcela určitě pokračujte ve čtení. Rádi se s vámi podělíme o ty nejlepší usmiřovací typy, které bezpochyby obměkčí každé ženské srdce – a to zcela určitě bez rozdílu věku!

luxusní šperky

První možností je darovat nějaký krásný šperk. Co si budeme nalhávat, na světě nechodí žádná žena, která by nemilovala šperky. Úspěšnost bude o to větší, pokud darujete nějaké designové šperky Katiakolinger a je ve směs jedno, zda nakoupíte prsteny, náušnice, řetízky nebo cokoliv jiného. Všechny šperky jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů a jsou opravdu moc hezké. Pokud navíc takovýto šperk zabalíte do nějaké roztomilé krabičky, o úspěchu celé této mise nemůže být ani ten nejmenší pochyb!

stříbrné náučnice

Další možností je vsadit na nikdy nestárnoucí klasiku – koupit nějakou krásnou květinu. Stejně jako šperky, ženy milují květiny. Krásně voní, krásně vypadají a ještě k tomu je to romantický dárek. Velikost květiny zvolte pak podle toho, jak moc hrozný čin jste udělal. V některých případech stačí opravdu malá kytička. Jindy budete potřebovat opravdu velký pugét. Vhodnost různých květin pak prodiskutujte s květinářkou, jistě vám velmi ráda poradí.

No a kromě již zmíněných věcí, můžete vsadit na cokoliv co má vaše žena ráda. Má ráda koupele? Kupte ji nějaký poukaz do lázní, nebo do vířivky. Pokud má ráda své vlasy, můžete ji darovat poukaz do jejího oblíbeného kadeřnictví. Ukážete tím, že ji znáte a zajímáte se o ni. No nezní to prostě jednoduše a přitom výborně?

Podobné příspěvky