Jak na dokonalý domov

Pokud přemýšlíte nad stěhováním, právě jste se přestěhovali, nebo jen rozmýšlíte nad rekonstrukcí Vašeho domova, jistě Vás také napadá otázka, jak by měl finální byt, dům, či místnost vypadat. V takovém případě máte hned několik možností. Tou nejčastější je pouhé vymalování, případně nový nábytek. Je to asi nejméně (finančně i pracně) zatěžující možnost, ovšem bez citu pro detail a talentu v návrhářství se často může stát, že rekonstrukce či stěhování je spíše z bláta do louže, než – li opravdové oživení místností. Pokud však opravdu stojíte o krásný a pohodlný domov, který bude splňovat veškeré Vaše představy o útulnosti, pak čtěte dál.

kuchyň

Pro opravdu útulný a perfektní domov je zapotřebí špetka toho (již zmiňovaného) talentu. V tomto případě se vyplácí bytový návrhář, který má pro design studio Praha https://bydesign.cz/ cit, a může tak Vaše představy realizovat tak, aby ladily, a společně tak tvořily dokonalý, teplý domov pro Vás a Vaši rodinu. Vaším pomocníkem může být například firma BYDESIGN, jejíž tým zahrnuje zkušené architektky a precizní realizační nasazení. Mezi jejich partnery a dodavateli naleznete například společnost Whirlpool, Koupelny Ptáček, Delta Light, Haniš, nábytek Homer, či ARCH tiles, a mnoho dalších. Tým profesionálů garantuje nejen samozřejmý, individuální přístup vůči každému zákazníkovi, ale také respekt vůči Vašim představám, důraz na kvalitu, funkčnost, pohodlí, a design a také ohled na Vaše finanční možnosti.

pokoj

Prvním krokem ke společné spolupráci je projektová dokumentace, ta zahrnuje projektové zpracování 2D dokumentu, tedy výkresy dispozic, pohled na všechny stěny interiéru, elektroinstalaci, vodu, kanalizaci, apod. Dalším prvkem je následná vizualizace, do níž spadá profesionální 3D zpracování, předposledním krokem je pak cenová nabídka, v níž je také cena interiéru jako bonus. Konečným, finálním krokem je realizace.

Podobné příspěvky