Byznys s představami a iluzemi

Pro lepší představu si uvedeme krátký příklad – jste žena, žijící v Thajsku. Ráda chodíte na večírky a užíváte si života, k čemuž pravděpodobně patří i nevázaný pohlavní styk s muži. Jednoho krásného dne se však probudíte a zjistíte, že možná minulý partner zanechal něco víc než jen špatný pocit a kocovinu, ale také pozitivní těhotenský test. Jedno je jisté, doma to říci rodičům nemůžete, protože sice ve velkoměstě jsou poměry velmi otevřené, rodina je svázána pevnými pravidly a tento váš nezřízený životní styl může představovat velký problém. Co nyní ale dělat?
nevěsta a ženich

Představení pro rodiče

Právě v takovýchto případech a podobných, kdy hrozí nebezpečí ze společenské ostudy nebo chcete umlčet neustále plačící rodiče, kteří se dožadují poznání toho vašeho přítele, kterého jste si vymyslela. V takové „fake“ společnosti zaplatíte jistou sumu a ta vám klidně uspořádá celou svatbu, dohodí vám tam i pořádného fešáka a můžete poté na fotkách ukazovat, jak vaše svatba byla krásná a co jste dělali na líbánkách a než se stačí rodiče s manželem poznat, řeknete, že vás opustil a nechal vám dítě na krku – krásná lež, která neublíží, zato možná i ulehčí vašemu břemeni.
romantický pár

Je to vůbec legální?

Samotná společnost nedělá nic nezákonného, ona prostě jen zprostředkovává fantasie – to, co zákazníci s materiálem dělají, je jen a pouze na nich, pokud se tedy rozhodnout materiály zveřejnit, samozřejmě, v pořádku, ale pokud něco praskne a budou z toho rodinné nešvary, tak je to jenom jejich chyba.
pravda a lež

Je něco takového v Česku?

No, že by vám vystrojili svatbu „na oko“, to asi ne, ale existuje zde spousta společností, které se nebojí podnikat v něčem pikantnějším jako jsou falešní druhové a družky. Je jenom na vás, nakolik a za jakou kvalitu si oceníte takovou faleš, je zase další otázka, proč byste měli do něčeho takového investovat peníze, je to skutečně to jediné, co vás zachrání? Nebo vám to spíše zase jenom ukousne z vašeho reálného světa?