Investovat do držáku na mobil do auta se rozhodně vyplatí

Kdybychom měli k dispozici praktický doplněk, do kterého bychom si mobilní telefon odložili, tak máme po problémech. Místo toho jsme telefon dali úplně mimo dosah a jsou dvě varianty, buď se k němu snažíme za jízdy dostat, nebo naše myšlenky a pozornost odvede známá hudba, kdo to volá a co asi potřebuje nebo zdali se někomu něco nestalo. Obě dvě varianty jsou špatné a zavádějící. Nepozornost na silnicích již způsobila několik i poměrně vážných nehod. V tomto případu je naprosto ideální zakoupit kvalitní držák na mobil do auta. I za poměrně malou sumu můžeme zakoupit multifunkční výrobek.
ventilace v autě

Vybíráme nejen podle sympatií

Nyní se dají pořídit velmi pěkné držáky, které jsou konstrukčně pevné. Nemusí vynikat ani svojí velikostí. Malý držák má také poměrně dost síly, aby udržel pevně náš mobilní telefon, případně jinou elektroniku jako je navigace, přehrávač MP3 nebo jiný potřebný produkt. Všechny prochází přísným atestem, proto se vyplatí zakoupit tento výrobek v ověřeném obchodě, kde nám případně i poradí s výběrem. Některé z nich mají totiž další přídavné funkce jako je napájení, nebo otočné čepy, případně ramínka, která nastavují blízkost displeje směrem k řidiči. Kdy menší a kratší budou pevnější, než příliš dlouhé. Na druhou stranu prodloužené ramínko na pohyblivém kloubu ocení řidiči kamiónů nebo nákladních vozů.
obrazovka v autě¨
Kam držák můžeme umístit:
1. Nejčastější místo bude do ventilační mřížky, která je v úrovni dobrého pohledu a umístěný mobilní telefon nijak nepřekáží ani v řízení ani ve výhledu. Velmi praktický je magnetický držák, který díky magnetickému spojení zaručí pevné držení jakéhokoliv přístroje.
mobil na palubce
2. Velmi často se přichycují přísavkou na okno. Problém je občas v tropických teplotách, kdy přísavky moc nedrží a snadno se odlepují. Ale většinou se tak děje, když automobil dlouho stojí na sluníčku. Jinak se musí umístit tak, aby nepřekážel ve výhledu.
Vhodné prostorové místo může poskytnout i palubní deska, kam se dá držák opět pevně připevnit. Moderní automobily již s touto možností počítají a tak vytváří vhodné prostory na možnosti umístění.

Podobné příspěvky